Великдень («Наша Парафія»)

Ці збірки ми готували для нашого хору, але, звісно, щиро радітимемо, якщо вони комусь знадобляться.

У цих збірках ми встигли зробити не все, що запланували: не все поки що узгоджено в тональному плані; буде суттєво вдосконалено Потрійну ектенію М. Дилецького та ектенію під час читання імен М. Дилецького, свящ. С. Пекалицького. З цієї збірки ми співатимемо в цьому році, тому не наважилися дати кілька прекрасних українських творів, які просто не встигали вивчити (Потрійну ектенію Я. Калішевського та «Воскресеніє Христово видівше» Артема Веделя, яке хотіли співати третій раз на Часах).

Отже, публікуємо окремо Полуночницю, Ранню, Часи та Літургію, а також ці три частини у одній збірці («Великдень»). Нумерація сторінок у трьох частинах спільна (скажімо, Рання починається з 13-ї сторінки, бо Полуночниця закінчується 12-ю).

Також окремою збірочкою публікуємо Великодні концерти, куди умістили «Приідіте, воспоїм» та «Цей день, його же сотворив Господь» Дмитра Бортнянського, «Воскресеніє Христово видівше» Артема Веделя, «Днесь всяка твар» Степана Дегтяревського та кант «Христос воскрес!» Якова Яциневича.

Як завжди, намагатимемося викласти більшість творів, що увійшли до збірок, а також ті, що не увійшли, окремими публікаціями, з midi для прослуховування.

Слава Богу за все!

5 відгуків
to «Великдень («Наша Парафія»)»
  1. Тарас сказав:

Слава Ісусу Христу! Дуже дякую за прекрасну добірку нот! Вона нам дуже пригодилася. Львів.

2. Олександр сказав:

Слава Ісусу Христу! Дякую за чудову збірку і працю яку вклали, також за щедрість з якою ви даруєте усім охочим!

• Дмитро сказав:

Навіки слава Богу!

Дякуємо і Вам! :-)

Даруємо і будемо дарувати — це все не наше, ми не можемо привласнювати. Працюємо і зараз, «хочемо встигнути» ще багато. Сподіваюся, працюватимемо і викладатимемо.

Згодом, сподіваюся, зроблю сторінку про нашу нотну бібліотеку — з деякими технічними деталями. І запрошенням до співпраці :-)

Крім нас з Вами, Олександре, ніхто нічого і не зробить ;О) Це жарт, звісно, але нам ще багато належить зробити.