БібліотекаКниги, брошури

Дорога додому. Православна читанка

Ганна Куземська

Видання 3-тє, доповнене й опрацьоване. — К.: Видавництво «Фенікс», 2010. — 200 с., 90 ілюстрацій.

Книжка навчальна, повнокольорова, формат сторінок 170х240мм., крейдований папір, тверда ламінована обкладинка.

Православна читанка «Дорога додому» Ганни Куземської має великий попит — її читають і дорослі, і діти, використовують як посібник у недільних школах та в родинному колі. Перше видання цієї книжки — 5.500 прим. — розійшлося впродовж 2003 року по київських церквах та єпархіях України. 1.500 прим. придбала Київська держадміністрація для бібліотек м. Києва.

2006 року віддруковано друге видання Читанки — 8.000 прим. У третьому виданні (5.000 прим.) значно поліпшено поліграфію книжки.

Анотація до 3-го видання Читанки

Ця перша в Україні православна читанка — унікальна книжка за своїм змістом і художнім оформленням. Вона має тридцять авторських оповідань, які порушують сучасні й вічні проблеми духовного світу людини. Зміст оповідань поглиблюють творчі завдання, пояснення найголовніших засад православної віри, цитати зі Святого Письма, творів Святих Отців, коментар до ікон, авторська публіцистика. У кінці подано словничок найпошире­ніших релігійних термінів. Книжка має чіткий структурний розподіл.

У викладі православної науки автор переважно спиралася на «Короткий катехизис» свт. Петра (Могили), Катехизис митр. Михаїла Хорошого, Закон Божий прот. Серафима Слобідського.

Книжка вкорінена в національні традиції України. Читач відкриває для себе духовні багатства нашого народу: старовинні та сучасні українські ікони, молитви рідною мовою, старовинні канти з нотами, зображення українських церков і краєвидів. Основний елемент художнього оздоблення читанки — розмаїття національної вишивки. Цікавою знахідкою є введення в кінці книжки дитячих малюнків до оповідань.

Читанку написано для дітей та молоді, її можна порадити як своєрідний посібник для недільних шкіл, для нового шкільного курсу «Християн­ська етика» та позакласного читання у навчальних закладах.

Фрагменти «Читанки»

Щодо придбання телефонуйте +380–67–11–909–73, +380–95–388–29–16, Віктор Сергійович Куземський, drukar@parafia.org.ua.

6 відгуків
to «Дорога додому. Православна читанка»
  1. Наталія Шафранська сказав:

Шановна пані Ганно,
    дякую Вам за таку необхідну книгу для дітей та учителів. Власне кілька місяців тому, укладаючи невелику «читанку для душі» для дітей 4 класу, шукала якісь ідеї чи матеріали. А ось і готова книга. Ще раз велике дякую.

З повагою,
    Наталія Шафранська

• Ганна К. сказав:

Спасибі, шановна пані Наталю! Мені дуже хотілося створити таку книжку для дітей, яка відкривала б духовні глибини Православ’я, ту непохитну основу, яка не дає впасти, яка розкриває сенс життя. Храни Вас, Господи!

2. костянтин сказав:

Щира дяка за таку глибоку і душевну книгу! Дай Вам Боже здоров!я

3. Олег сказав:

Прошу 6 екземплярів книги відправити за наступною адресою м.Кам’янець -Подільський,вул.Шолохова 5а,Хмельницька область,індекс 32300. Дякую

4. Павло сказав:

Шановний пане Віктор,
    дуже вдячний Вам за книгу. Прочитав на одному подиху. Книга змістовна і оформлена красиво та зі смаком. Я знайшов відповіді на багато запитань. Дякую.

З повагою, Павло Кривич.

5. Анна сказав:

Почали читати Православну читанку з дітками, дуже подобається. Дякуємо. Цю книжку Ви подарували моєму батькові Семигодову Геннадію ще у 2003 році, а читати почали тільки зараз. Передаємо всім вітання. З повагою, Анна Харчук