Духовні твори

У цьому розділі Ви можете прослухати релігійні твори українських композиторів у виконанні наших найкращих хорів, які, власне, й реалізують авторський задум. Реалізують кожен по-своєму: залежно від складу хору, мистецтва співу й інтерпретації диригента — це дивовижна співтворчість! І кожне нове талановите виконання дарує нам нові відблиски невичерпного музичного й духовного багатства, закладеного в ці піснеспіви.

Про українських композиторів і тих, хто дарує нам божественну красу їх духовної музики, — наших видатних диригентів і їхні славетні хори — читайте на сайті нашої парафії.

За цим виконанням стоїть великий труд, тому просимо Вас не використовувати ці піснеспіви, не називаючи авторів і виконавців.

Цей розділ Медіа-книги українського співу подано скоріш задля змісту; з нього можна перейти лише на окремі композиції. Завітайте в розділи Композитори, Диригенти та Виконавці — і Ви відкриєте для себе дивовижний світ! Унікальність нашої Медіа-книги саме в тому, що вона об’єднує тих, хто виплекав неперевершену українську хорову культуру. Зі сторінок окремих композиторів, диригентів і виконавців значно зручніше слухати музику — є можливість прослухати поспіль усі твори, опубліковані на сторінці.
Знайомтеся з різними розділами Медіа-книги — не пошкодуєте!

Всенічна

Літургія