БібліотекаСвятоотцівські твориСвятитель Григорій Богослов — Повне зібрання творіньВірші богословські. Вірші історичні. Епітафії. Надписання

21. На лукавого

21. На лукавого 1

Викради, викради мене із чужої руки, Неминаючий, щоб не страждав я ділами злими, і Фараон мене не знищив, 5. і полоненим мною не оволодів, Христе, супротивник Твій, і в терня Вавилона не повів, змученого ранами. Але краще залиши мене в храмі Твоєму, 10. Тобою утвердженого і співаючого гімни [Тобі]; і щоб нічого із Содомського вогню дощем не впало на мене, рукою міцною осіни, від усякого нещастя мене Ти збережи.

1. Переклад зроблений для цього видання за PG. Т. 37. Соl. 1280. — Ред. []