БібліотекаСвяте ПисьмоНовий Завіт. Херсон, 1919 (переклад Пилипа Морачевського, Пантелеймона Куліша, Івана Пулюя)

Друге соборне посланнє святого Апостола Іоана Богослова

Текст Нового Завіту перекладу Пилипа Морачевського розпізнано за виданням «Новий Завіт Господа нашого Іисуса Христа українською мовою. — Херсон. Видання кооперативного товариства «Українська Книгарня», — 1919».

Електронна форма тексту поширюється на умовах ліцензії «Attribution-ShareAlike 3.0 Unported». Посилання на електронне джерело (цю сторінку) обов’язкове.

© Наша Парафія

Глава 1

Старець вибраній пані і дітям іі, котрих я истино люблю (і не я тільки, а також всі, що пізнали правду),

2. Задля правди, що пробуває в нас, і з нами буде по вік.

3. Нехай буде з вами благодать, милость, впокій від Бога Отця, і від Господа Іисуса Христа, Сина Отцовського, в правді і любові.

4. Вельми я радувався, що знайшов дітей твоіх, ходячих в правді, якож заповідь прийняли ми від Отця.

5. І тепер прошу тебе, пані, не яко нову заповідь пишу тобі, а котру мали ми від по чину, щоб любили один одного

6. І се любов, щоб ми ходили по заповідям Його. Се заповідь, якож ви чули від почину, щоб у ній ходили.

7. Бо многі зводителі увійшли у світ, котрі не визнають Іисуса Христа, що прийшов у тілі, сей зводитель і антихрист.

8. Глядіть на себе, щоб не згубити нам, що заробили, а щоб нагороду повну прийняли.

9. Кожен, хто переступає, а не пробуває в науці Христовій, не має Бога; хто пробуває в науці Христовій, сей має і Отця і Сина.

10. Коли хто приходить до вас, і сієі науки не приносить, не приймайте його у хату, і не вітайте, його;

11. Хто бо його вітає, бере участь в ділах його лихих.

12. Маючи много вам писати, та не схотів на папері і чорнилом; а надіюсь прийти до вас, і устами з вами говорити, щоб благодать ваша була повна.

13. Вітають тебе діти сестри твоєі виброноі. Амінь.