БібліотекаМолитви

Акафістник. Том ІІІ

Для свого становлення Українська Православна Церква потребує богослужбових книг українською мовою. Священний Синод Української Православної Церкви Київського Патріархату створив богословську комісію для перекладу Святого Письма і богослужбової літератури на чолі з Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом. При підготовці до друку даної книги комісія взяла до уваги попередні видання українською та церковнослов’янською мовами.

Акафістник: у 3-х т. — К.: Видання Київської Патріархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, 2012. — Т. 3. — 368 с.

Хвалімо Бога українською мовою!

ЗМІСТ

1. Акафіст Пресвятій Богородиці перед Її чудотворною іконою «Троєручиця»
  2. Акафіст Пресвятій Богородиці перед Її чудотворною іконою «Казанська»
  3. Акафіст Пресвятій Богородиці перед Її чудотворними іконами «Знайдення загиблих» і «Всіх скорботних Радість»