ManSound

ManSound — національний культурний бренд міжнародного значення.
часопис «Експерт»
ManSound — гордість України.
часопис «Академия»

Легендарний київський секстет ManSound, створений у Києві 1994 року, на сьогоднішній день є ведучим вокальним брендом України і держав колишнього СРСР. У грудні 2009 року колективу ManSound виповнилося 15 років. За цей час група брала участь у понад 60 фестивалях, що проходили у 15 країнах на 3 континентах. Кожен з 6 альбомів групи був відзначений номінаціями та нагородами. Троє з учасників колективу нещодавно були удостоєні почесного звання «Заслужений артист України» (серед них — Рубен Толмачов, відомий також як диригент славнозвісного хору хлопчиків «Дзвіночок»).

Постійні учасники міжнародних джазових фестивалів, ці шестеро вокалістів — професіонали найвищого рівня. Віртуозне виконання торів різноманітних жанрів, технічність і артистизм не залишають сумніву в тому, що ManSound — одна з найяскравіших вокальних груп сучасності. У репертуарі секстету — популярні джазові стандарти, Gospel і слов’янський фольклор в оригінальних аранжуваннях. Як і більшість вокальних колективів, ManSound віддає перевагу концертним виступам. Гармонічний лад, бездоганне виконання, багата тембральна палітра, природність та широкий діапазон почуттів — усе це репрезентує ManSound як одну з найулюбленіших груп для поціновувачів якісної вокальної музики в усьому світі.