БібліотекаСвятоотцівські твори

Свт. Іоан Золотоустий. Вибрані твори

Святитель Iоан Золотоустий. Мозаїка Святої Софії Київської, ХІ ст.
Іоан Золотоустий (347, м. Антіохія, Сирія, нині Туреччина — 407, м. Комани, Вірменія). Один із найшанованіших у світі святих, Вселенський учитель, геніальний промовець, полеміст і письменник.
Дні вшанування (за н. ст.):
9 лютого — перенесення мощей;
12 лютого — Собор трьох святителів;
27 вересня — кончина;
26 листопада — день пам’яті.
Переклад українською мовою кандидата богослів’я протоієрея Михайла Марусяка під редакцією Патріарха Філарета (Денисенка)
1 відгук
to «Свт. Іоан Золотоустий. Вибрані твори»
  1. Ігор Журавель сказав:

Слава Богу за такий чудовий труд — переклад творів Іоана Золотоустого — нашого отця і учителя!!!