БібліотекаМолитвиПравославний молитослов (церковнослов’янською мовою в українській транслітерації)

Десять заповідей Божих

1. Я Господь Бог твій, не будеш мати інших богів крім Мене.
  2. Не роби собі ідола, або чогось схожого до того, що на небі вгорі, або на землі долі, або в водах під землею і не вклоняйся їм, і не служи їм.
  3. Не взивай надармо імени Господа Бога твоєго.
  4. Пам’ятай день святий святкувати: шість днів працюй і роби в них усі діла свої, а день сьомий — свято Господу Богу твоєму.
  5. Шануй отця своєго і матір свою, — добре тобі буде і довго житимеш на землі.
  6. Не убий.
  7. Не чужолож.
  8. Не кради.
  9. Не свідчи ложно на свого ближнього.
  10. Не пожадай жени приятеля свого, не пожадай дому ближнього свого, ні поля його, ні слуги його, ні вола його, ні осла його, ні всякої скотини його, ні чогось іншого, що є в ближнього твоєго.