БібліотекаКниги, брошури

Молитовник для дітей

Діти, будьте слухняні
батькам вашим у всьому,
бо це благоугодне Богові.

/Послання апостола Павла до Колосян 3.20/.

Молитва — це розмова нашої душі з Богом та усіма жителями Царства Божого. Вона потрібна нам для того, щоб ми ніколи не були самотніми на шляху нашого спасіння. Діло молитви — перше діло в християнському житті. Навчитися їй дуже важливо. Це набагато важливіше, ніж пізнати пр мудрість найрізноманітніших наук світу.

Для початку слід рішуче побороти головного ворога молитви — ЛІНИВІСТЬ. Треба кожного дня знайти хоч трішечки часу, вранці та ввечері, щоб принести Богові щиру подяку за все те безмежне добро, яке Він по дає нам, зігріти своє серце почуттям відданості, принести каяття за вдіяні провини, попросити здоров’я та спасіння для себе, своїх близьких і всіх людей.

Молитовник для дітей

Над «Православним молитовником для дітей» із оповіданнями про життя та подвиги святих отців працювали ієрей Олександр Васильєв, Юлія Пасічна та Ірина Айвазова.

Підписано до друку 17.01.2011. Зам. № 1473.
Друк: ПП «Р.К. Майстер-Принт»
УДК 27-282.5/.7-053.2
ББК 86.37
м 75
ISBN 978-966-1568-43-2

Анотація до видання

Молитва, якій навчається людина з перших років життя, бере же її потім, в буремні роки її юності, окрилює на найвищі духовні подвиги, підтримує серед бід та розчарувань. Молитва освячує кожен крок, кожне діло, як значне, так і най бу денніше, застерігає людину від руйнації душі через вчинення гріха.

Ми плекали ідею впорядкування такого дитячого молитовника, щоб ним про будити в душах на ших дітей любов до рідної православної молитви, оздобити його найкращими українськими іконами, взірцями української орнаментики, скріпити цю працю любов’ю до Бога та України. Нам хотілося, щоб діти сприймали молитву не як марудний обов’язок, а як щирий вияв закладеної в кожній душі потреби спілкування з Богом.

Закупівельна ціна Молитовника — 30 грн. Можливі знижки для оптових покупців. Оплата книжок — готівкою.
Тел.: 044-585-03-78, 050-381-37-03: пошта: yota@ukr.net

еребувайте в Мені, і Я у вас. Як гілка не може приносити плоду сама від себе, якщо не пере буває на лозі: так і ви, якщо не будете в Мені.

є Лоза, а ви гілки; хто перебуває в Мені, і Я в ньому, той приносить багато плоду; бо без Мене не можете чинити нічого.
Євангеліє від Іоана 15. 4–5

• Переднє слово
  • Молитви ранішні
  • Хрест і хресне знамення
  • Поклони
  • Святі ікони
  • Присутність Божа
  • Молитви протягом дня
  • Оповідання про життя святих подвижників
  • Старець Авакум
  • Про авву Агафона
  • Про двох монахів
  • Молитви вечірні
  • Про те, як двоє старців хотіли посваритися
  • Про те, що праця заради Господа ніколи не буває марною
  • Про те, як мале молитовне правило, що чиниться кожного дня, дає нам можливість виконати волю Божу
  • Про те, що подвиг послуху вищий за подвиги тілесні
  • Великдень. Світле Христове Воскресіння (з проповіді митрополита Антонія Сурозького)
  • Великодні часи на Світлу Пасху
  • Про двох братів: Тита пресвітера Києво-Печерського і Євагрія диякона, які ворогували між собою
  • Про преподобного отця нашого Герасима, який жив на Йордані
  • Чудотворець Миколай Мирлікійський
  • Чудо з урятуванням дитини
  • Про чудо, яке сталося в церкві св. Миколая (Притиска)
  • Кант до святителя Миколая Чудотворця
  • Заповіді Божі та побожні повчання
  • Про гріховну хворобу людства
  • Притча про блудного сина
  • Святе таїнство покаяння (сповіді)
  • Притча про митаря і фарисея
  • Святе таїнство причастя
  • Послідування до Святого Причастя
  • Подячні молитви після Святого Причастя
  • Розповідь старця Паїсія Святогорця про те, що матеріальні блага віддаляють людину від Бога
  • До кого ми звертаємось у молитвах
  • Про пости православні
  • Про свята православні
  • Колядки та віншування
  • Про сенс християнського життя
2 відгуки
to «Православний молитовник для дітей»
  1. Владислав сказав:

Який шрифт використано на обкладинці і де його можна знайти?

2. Павло сказав:

Слава Ісусу Христу. Перепрошую, чи можна поцікавитися, чи буде перевидання цього чудового молитовничка. Дуже багато в ньому зібрано кориного і повчального для підростаючого християнина. З повагою Павло.