Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Наддніпрянська школа Сіверсько-чернігівська школа Слобожансько-полтавська школа Східноподільська школа Поліська школа Волинська школа Галицька школа
Церква св. Іоана Хрестителя, смт. Городок
Львівська область, Городоцький р-н, смт. Городок (Черлянське передмістя, вул. В. Стуса, 12)

Церква св. Іоана Хрестителя (центральна група)
1754 рік

Точної назви церкви встановити не вдалося, оскільки ми особисто в ній не були. Ймовірно, це храм Різдва св. Іоана Хрестителя. Прибудована каплиця присвячена Всіченню глави Предтечі.

Церкву можна назвати еталонним предаставником центральної групи школи. У післявоєнний час вона стояла зачиненою, через що зазнала ушкоджень і втратила іконостас та інше начиння. Тільки у 1980 році було проведено капітальний ремонт храму, після чого в ньому відкрили краєзнавчий музей. Після відновлення українського релігійного життя церкву повернули громаді УАПЦ.

Усі фото

Церква св. Іоана Хрестителя, смт. Городок